WHBC WHBC

WHBC

Kontakt

Wielkopolska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.

ul. Kopanina 28/36 
60-105 Poznań
tel. 61 8 306 511
fax. 61 8 305 901

e-mail: whbc@whbc.pl

zumi




B._S__oma

dr inż. Bernard Słoma

Prezes Zarządu
Tel: +48  608 509 200
e-mail:
bsloma@whbc.pl 





marzanna

mgr Marzanna Wrzaskowska
Główna Księgowa
Tel: +48 606 448 460
e-mail:
mwrzaskowska@whbc.pl; ksiegowosc@whbc.pl


D._Olejniczak
mgr inż. Dagmara Olejniczak
Logistyka, Marketing
Tel: +48 602 223 165
e-mail:
dolejniczak@whbc.pl
R._Momot

inż. Ryszard Momot
Marketing -Przedstawiciel handlowy
Tel: +48 608 509 300
e-mail:
rmomot@whbc.pl

R._Natora
mgr inż. Roman Natora
Marketing – Przedstawiciel handlowy
Tel: +48 606 444 630
e-mail:
rnatora@whbc.pl
B._Krystek
inż. Bogumił Krystek
Marketing – Przedstawiciel handlowy
Tel: +48 608 509 400
e-mail:
bkrystek@whbc.pl
K._Kurek

mgr inż. Krzysztof Kurek
Marketing – Przedstawiciel handlowy
Tel: +48 608 513 900
e-mail:
kkurek@whbc.pl